Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Smart Dock Gen2 7500 Ledningsført Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Smart Dock Gen2 7500. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Værtsgrænseflade: Thunderbolt 4, USB strømforsyning op til: 100 W. Ethernet LAN-datahastigheder: 2500 Mbit/s. Produktfarve: Sort, Farvenavn: Eclipse Black, Maksimal digital opløsning: 7680 x 4320 pixel. Strømkilde type: Vekselstrøm, Strømforsyning: 135 W. Bredde: 220 mm, Dybde: 80 mm, Højde: 30 mm
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Antal understøttede skærme | 4 |
| Maksimal digital opløsning | 7680 x 4320 pixel |
| LED-indikatorer | Ja |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | FCC/ICES CE KCC RCM BSMI NCC VCCI CB cULus EAC TUV-Mark LoA Ukraine DoC NOM IFT TELEC UKCA FAC DoC VNTA WPC ETA SRRC SDPPI IMDA SIRIM NBTC SUBTEL KVALITET/RATEL MCIT ANRT UCC INACOM CITRA TRA NTC PSRC NCA ARTCI INCM Thunderbolt Cert. EVO |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Farvenavn | Eclipse Black |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
| Porte & Grænseflader | |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning revision | 3.1 |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 0 |
| Thunderbolt 4 porte antal | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal Thunderbolt-porte | 2 |
| Værtsgrænseflade | Thunderbolt 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 4 |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| Mikrofonindgang | Ingen |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DC-in-stik | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 2 |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| Netværk | |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 237,8 mm |
| Pakkedybde | 141 mm |
| Pakkehøjde | 75,8 mm |
| Pakkevægt | 1,26 kg |
| Software | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Strømstyring | |
| Trådløs opladning | Ingen |
| Strømforsyning | 135 W |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 220 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 547,5 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.