Asrock H810M-H Intel H810 LGA 1851 (Socket V1) micro ATX
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Asrock H810M-H. Processorproducent: Intel, Processor sokkel: LGA 1851 (Socket V1), Kompatibel processor serie: Intel Core Ultra (Series 2). Understøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAM, Maksimal intern hukommelse: 128 GB, Hukommelses slots type: DIMM. Understøttede lagerdrev brugerflader: M.2, SATA III, Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD. Maksimal opløsning: 3840 x 2160 pixel. Ethernet-grænsefladetype: Gigabit Ethernet, LAN Kontroller: Realtek RTL8111H
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| Kabler inkluderet | SATA |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Intern I/O | |
| TPM-stik | Ja |
| Header med RGB-LED-ben | Ja |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) -stik | 0 |
| 12V strømstik | Ja |
| ATX strømstrik (24 stikben) | Ja |
| Antal stik til CPU-blæser | 1 |
| Antal RGB LED-pinheaders | 1 |
| USB 2.0-stik | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) stik | 2 |
| Antal SATA III-stik | 4 |
| Lydstik på frontpanel | Ja |
| CPU-ventilatorstik | Ja |
| Antal kabinetventilatorstik | 1 |
| Bagpanel I/O porte | |
| Antal USB 2.0-porte | 4 |
| Line-in | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 0 |
| Antal DVI-D-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 4 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal PS/2-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Mikrofonindgang | Ja |
| HDMI-version | 2.1 |
| Lagring controllers | |
| Understøttede lagerdrev brugerflader | M.2, SATA III |
| Antal understøttede lagerdiske | 5 |
| Understøttet datalagringsdrev typer | HDD & SSD |
| Processor | |
| Processor sokkel | LGA 1851 (Socket V1) |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1851 |
| Processorproducent | Intel |
| Kompatibel processor serie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Udvidelsessokler | |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| 1. M.2 største nøglestørrelse | 2280 |
| 1. M.2 højeste PCI Express-generation | 4.0 |
| Antal M.2 (M) slots | 1 |
| Hukommelse | |
| Understøttet hukommelsesur hastighed (maks.) | 6400 MHz |
| Hukommelseskanaler | To-kanals |
| Maksimal intern hukommelse | 128 GB |
| ECC-kompatibilitet | ECC & ikke-ECC |
| Hukommelses slots type | DIMM |
| Understøttede hukommelsestyper | DDR5-SDRAM |
| Antal hukommelsesstik | 2 |
| Ikke-bufferet hukommelse | Ja |
| Funktioner | |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | FCC, CE, ErP/EuP ready |
| Lyd-output kanaler | 7.1 kanaler |
| Komponent til | PC |
| Bundkort chipset familie | Intel |
| Bundkort chipsæt | Intel H810 |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 x64 |
| Motherboard form faktor | micro ATX |
| Lydchip | Realtek ALC897 |
| Netværk | |
| LAN Kontroller | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Grafik | |
| HDCP | Ja |
| Maksimal opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HDCP-version | 2.3 |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| BIOS | |
| BIOS-type | UEFI AMI |
| BIOS-hukommelsesstørrelse | 256 Mbit |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 220 mm |
| Dybde | 193 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.