Asrock B860M-H2 Intel B860 LGA 1851 (Socket V1) micro ATX
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Asrock B860M-H2. Processorproducent: Intel, Processor sokkel: LGA 1851 (Socket V1), Kompatibel processor serie: Intel Core Ultra (Series 2). Understøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAM, Maksimal intern hukommelse: 128 GB, Hukommelses slots type: DIMM. Understøttede lagerdrev brugerflader: M.2, SATA III, Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD, RAID-niveauer: 0, 1, 5, 10. Ethernet-grænsefladetype: Gigabit Ethernet, LAN Kontroller: Realtek RTL8111H. Komponent til: PC, Motherboard form faktor: micro ATX, Bundkort chipset familie: Intel
Produktegenskaber
| Processor | |
|---|---|
| Processorproducent | Intel |
| Processor sokkel | LGA 1851 (Socket V1) |
| Kompatibel processor serie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Hukommelse | |
| Understøttede hukommelsestyper | DDR5-SDRAM |
| Antal hukommelsesstik | 2 |
| Maksimal intern hukommelse | 128 GB |
| Hukommelses slots type | DIMM |
| Hukommelseskanaler | To-kanals |
| ECC-kompatibilitet | NON-ECC |
| Understøttet hukommelsesur hastighed (maks.) | 8333 MHz |
| Ikke-bufferet hukommelse | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 244 mm |
| Dybde | 211 mm |
| Netværk | |
| Wi-Fi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| LAN Kontroller | Realtek RTL8111H |
| Intern I/O | |
| USB 2.0-stik | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) stik | 2 |
| Antal SATA III-stik | 4 |
| ATX strømstrik (24 stikben) | Ja |
| CPU-ventilatorstik | Ja |
| Antal stik til CPU-blæser | 1 |
| Antal kabinetventilatorstik | 2 |
| TPM-stik | Ja |
| Header med RGB-LED-ben | Ja |
| Bagpanel I/O porte | |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 0 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 0 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DVI-D-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2x2 type-C-porte | 1 |
| Line-in | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Lagring controllers | |
| Understøttede lagerdrev brugerflader | M.2, SATA III |
| Understøttet datalagringsdrev typer | HDD & SSD |
| Understøtter RAID | Ja |
| RAID-niveauer | 0, 1, 5, 10 |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | SATA |
| Udvidelsessokler | |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Antal M.2 (M) slots | 1 |
| BIOS | |
| BIOS-type | UEFI AMI |
| BIOS-hukommelsesstørrelse | 256 Mbit |
| Grafik | |
| HDCP | Ja |
| Funktioner | |
| Komponent til | PC |
| Motherboard form faktor | micro ATX |
| Bundkort chipset familie | Intel |
| Bundkort chipsæt | Intel B860 |
| Lyd-output kanaler | 7.1 kanaler |
| Lydchip | Realtek ALC897 |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 x64 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.