Noctua NH-U12S Computerkølesystem Processor Køler 12 cm Brun, Rustfrit stål
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Noctua NH-U12S. Type: Køler, Ventilator diameter: 12 cm, Omdrejningshastighed (maks.): 1500 rpm, Luftstrøm: 93,4 m³/t. Spænding: 12 V. Bredde: 158 mm, Dybde: 71 mm, Højde: 125 mm. Produktfarve: Brun, Rustfrit stål
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Luftgennemstrømning | 93,4 m³/t |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Luftstrøm | 93,4 m³/t |
| Tid mellem fejl (MTBF) | 150000 t |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 150000 t |
| Passende til rumtype | Processor |
| Velegnet til | Processor |
| Type | Køler |
| Blæser, diameter | 12 cm |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Kompatibel processor serie | AMD E |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 1500 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 22,4 dB |
| Understøttede procesorsokler | Sokkel AM2, Sokkel AM2+, Sokkel AM3, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2 |
| Kompatible processorer | AMD E |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 158 mm |
| Dybde | 71 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 755 g |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (normal) | 0,6 W |
| Strømforbrug (typisk) | 0,6 W |
| Spænding | 12 V |
| Design | |
| Produktfarve | Brun, Rustfrit stål |
| Farve på produkt | Brun, Rustfrit stål |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 158 mm |
| Dybde | 71 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 755 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.