Corsair RS120 ARGB Computerkabinet Ventilator 12 cm Sort 3 stk
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair RS120 ARGB. Type: Ventilator, Ventilator diameter: 12 cm, Omdrejningshastighed (min.): 420 rpm, Omdrejningshastighed (maks.): 2100 rpm, Minimum lufttryk: 0,2 mmH2O, Maksimalt lufttryk: 4,15 mmH2O. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Støjniveau (lav hastighed) | 10 dB |
| Minimum lufttryk | 0,2 mmH2O |
| Mindste luftmængde | 13,3 kubikfod/min. |
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Maksimalt lufttryk | 4,15 mmH2O |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) | Ja |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 2100 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 36 dB |
| Maksimal luftstrøm | 72,8 kubikfod/min. |
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| Omdrejningshastighed (min.) | 420 rpm |
| Design | |
| Antal lysdioder | 8 |
| Produktfarve | Sort |
| Belysningsfarve | Flere |
| Antal blæsere | 3 blæser(e) |
| Belysning LED | Ja |
| Ventilatorstik | 4-polet |
| Emballage indhold | |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 12 |
| Vægt & størrelser | |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Ventilator vægt | 704 g |
| Strømstyring | |
| Nominel strøm | 0,4 A |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.