Corsair Nautilus 360 RS Bundkort Alt-i-en væskekøler Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair Nautilus 360 RS. Type: Alt-i-en væskekøler, Omdrejningshastighed (maks.): 1700 rpm, Maksimalt lufttryk: 3,91 mmH2O. Bredde: 125 mm, Dybde: 396 mm, Højde: 125 mm. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Design | |
|---|---|
| Produktfarve | Sort |
| Materiale for grundplade | Kobber |
| Køler materiale | Aluminium |
| Antal blæsere | 3 blæser(e) |
| Præstation | |
| Passende til rumtype | Bundkort |
| Type | Alt-i-en væskekøler |
| Kompatibel processor serie | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Maksimalt lufttryk | 3,91 mmH2O |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 1700 rpm |
| Maksimal luftstrøm | 94,87 kubikfod/min. |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1700, Stik AM4, Sokkel AM5 |
| Vægt & størrelser | |
| Køler bredde | 36 cm |
| Bredde | 125 mm |
| Dybde | 396 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 2,34 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.