Corsair iCUE LINK RX120 RGB Computerkabinet Ventilator 12 cm Sort 3 stk
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair iCUE LINK RX120 RGB. Type: Ventilator, Ventilator diameter: 12 cm, Omdrejningshastighed (min.): 400 rpm, Omdrejningshastighed (maks.): 2100 rpm, Lejetype: Magnetisk levitationsleje. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Støjniveau (lav hastighed) | 10 dB |
| Mindste luftmængde | 10,4 kubikfod/min. |
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) | Ja |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 2100 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 36 dB |
| Maksimal luftstrøm | 73,5 kubikfod/min. |
| Ventilator statisk tryk | 4,33 mmH2O |
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| Lejetype | Magnetisk levitationsleje |
| Omdrejningshastighed (min.) | 400 rpm |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Belysningsfarve | Flere |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Belysning LED | Ja |
| Emballage indhold | |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 20 |
| Pakketype | Kasse |
| Strømstyring | |
| Ventilatorstrøm | 0,66 A |
| Vægt & størrelser | |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Vægt | 69 g |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode | 5 År |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.