Corsair AF ELITE A115 Processor Luftkøler 14 cm Sort 1 stk
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair AF ELITE A115. Type: Luftkøler, Ventilator diameter: 14 cm, Omdrejningshastighed (min.): 400 rpm, Omdrejningshastighed (maks.): 1600 rpm, Minimum lufttryk: 0,1 mmH2O, Maksimalt lufttryk: 1,73 mmH2O. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Støjniveau (lav hastighed) | 5 dB |
| Minimum lufttryk | 0,1 mmH2O |
| Mindste luftmængde | 15,3 kubikfod/min. |
| Passende til rumtype | Processor |
| Blæser 2, diameter | 14 cm |
| Type | Luftkøler |
| Ventilator diameter | 14 cm |
| Maksimalt lufttryk | 1,73 mmH2O |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 1600 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 33,9 dB |
| Maksimal luftstrøm | 84,5 kubikfod/min. |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Blæser 2 omdrejningshastighed (min.) | 400 rpm |
| Blæser 2 omdrejningshastighed (maks.) | 1600 rpm |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1150 (stik H3), LGA 1151 (stik H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Stik AM4, Sokkel AM5 |
| Omdrejningshastighed (min.) | 400 rpm |
| Funktioner | |
| Velegnet til materialer | Kobber |
| RGB-forbinder | 1 |
| Materiale | Kobber, Nylon |
| Type | Vandblok |
| Produktfarve | Sort |
| Bedste anvendelsesmuligheder | CPU |
| Maksimal driftstemperatur | 60 °C |
| Tilslutningsgevind | 1/4" |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1150 (stik H3), LGA 1151 (stik H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5) |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, UKCA |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | CE, UKCA |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Køler materiale | Kobber |
| Antal varmerør | 6 |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| Ventilatorstyring | Ja |
| Materiale | Kobber, Nylon |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Blæser 2 dimensioner (B x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 140 x 140 x 25 mm |
| Vægt | 400 g |
| Varmerør diameter | 6 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.