be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Luftkøler 120/135 mm Sort 1 stk
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
be quiet! Dark Rock Pro 5. Type: Luftkøler, Ventilator diameter: 120/135 mm. Bredde: 136 mm, Dybde: 145 mm, Højde: 168 mm. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Støjniveau (lav hastighed) | 8,9 dB |
| Ventilatorlejeteknologi | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Passende til rumtype | Processor |
| Blæser, hastighed (min.) | 1300 rpm |
| Blæser, hastighed (maks.) | 1500 rpm |
| Ventilatorens middeltid til fejl (MTTF) | 300000 t |
| Type | Luftkøler |
| Ventilator diameter | 120/135 mm |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) | Ja |
| Støjniveau (høj hastighed) | 23,3 dB |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Blæser 2 omdrejningshastighed (min.) | 1700 rpm |
| Blæser 2 omdrejningshastighed (maks.) | 2000 rpm |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1150 (stik H3), LGA 1151 (stik H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Stik AM4, Sokkel AM5 |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater | Triman, UL ECOLOGO |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | CE, RoHS, cTUVus, UKCA, WEEE |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale for grundplade | Kobber |
| Antal varmerør | 7 |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| Lamelmateriale | Aluminium |
| Ventilatorstik | 4-polet |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 202 mm |
| Pakkehøjde | 220 mm |
| Pakkevægt | 1,74 kg |
| Blæser 2 dimensioner (B x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Køler bredde | 13,6 cm |
| Køler dybde | 11,9 cm |
| Køler højde | 16,8 cm |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 135 x 135 x 25 mm |
| Ventilator tykkelse | 2,5 cm |
| Bredde | 136 mm |
| Dybde | 145 mm |
| Højde | 168 mm |
| Vægt | 1,29 kg |
| Varmerør diameter | 6 mm |
| Logistik data | |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 38 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 62,5 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 46,7 cm |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 12 stk |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 22,1 kg |
| Strømstyring | |
| Thermal Design Power (TDP) | 270 W |
| Blæser, spænding | 12 V |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.