ARCTIC P8 Computerkabinet Ventilator 8 cm Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
ARCTIC P8. Type: Ventilator, Ventilator diameter: 8 cm, Omdrejningshastighed (maks.): 3000 rpm, Støjniveau: 0,3 blæser, Luftstrøm: 39,76 m³/t, Maksimalt lufttryk: 1,9 mmH2O, Lejetype: Fluid Dynamic Bearing (FDB). Spænding: 12 V. Bredde: 80 mm, Dybde: 25 mm, Højde: 80 mm. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Præstation | |
|---|---|
| Luftstrøm | 39,76 m³/t |
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Velegnet til | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 8 cm |
| Støjniveau | 0,3 blæser |
| Kompatibel processor serie | Ikke understøttet |
| Maksimalt lufttryk | 1,9 mmH2O |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 3000 rpm |
| Maksimal luftstrøm | 23,4 kubikfod/min. |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Understøttede procesorsokler | Ikke understøttet |
| Vægt & størrelser | |
| Kabellængde | 0,4 m |
| Pakkebredde | 82,5 mm |
| Pakkedybde | 26 mm |
| Pakkehøjde | 82,5 mm |
| Pakkevægt | 99 g |
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 25 mm |
| Højde | 80 mm |
| Vægt | 81 g |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Antal ventilatorblade | 5 |
| Ventilatorstik | 3-stikben |
| Emballage indhold | |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 4 |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Monteringshul mønster (BxD) | 71,5 x 71,5 mm |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Strømstyring | |
| Nominel strøm | 0,14 A |
| Spænding | 12 V |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.