Epson WorkForce WF-110W blækprinter Farve 5760 x 1440 dpi A4 Wi-Fi
Epson WorkForce WF-110W, Farve, 5760 x 1440 dpi, 2, A4, 14 sider pr. minut, LCD
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson WorkForce WF-110W. Farve, Antal printpatroner: 2. Maksimal opløsning: 5760 x 1440 dpi. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 14 sider pr. minut. Skærm: LCD. Wi-Fi. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Andre funktioner | |
|---|---|
| Antal brugere | 1 bruger(e) |
| Blækdråbe | 1,5 |
| Udskrivningsmetode | Epson Micro Piezo |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | Micro-USB |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Batteri medfølger | Ja |
| Printhastighed | |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 14 sider pr. minut |
| Maksimal opløsning | 5760 x 1440 dpi |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734 sort (batteri) | 4 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) farve (batteri) | 2 sider pr. minut |
| Print speed (ISO/IEC 24734) black (battery) | 4 sider pr. minut |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour (battery) | 2 sider pr. minut |
| Udskriftshastighed (sort, normal kvalitet, A4/US brev) | 14 sider pr. minut |
| udskriftshastighed (farve, kladdekvalitet, A4/US brev) | 11 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (farve, kladdekvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 11 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) mono | 7 ipm |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) farve | 4 ipm |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 128 mm |
| Pakkedybde | 380 mm |
| Pakkehøjde | 260 mm |
| Pakke bredde | 128 mm |
| Pakke dybde | 380 mm |
| Pakke højde | 260 mm |
| Pakkevægt | 2,57 kg |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Micro-USB |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| AC indgangsspænding | 200 - 240 V |
| AC frekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (standby) | 1,3 W |
| Strømforbrug (normal) | 11 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforbrug (off) | 0,3 W |
| Strømforbrug (udskrivning) | 11 W |
| Strømforbrug (klar) | 4 W |
| Netværk | |
| Mobile udskrivningsteknologier | Epson Connect, Epson iPrint, Epson Email Print, Epson Remote Print, Apple AirPrint |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Understøttede netværksprotokoller | TCP/IPv4, TCP/IPv6 |
| Papirhåndtering | |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Legal, Brev |
| Kuverter størrelser | 10, C6, DL |
| Fotopapir størrelser | 10x15,13x18 cm |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| Medietyper, universalbakke | Almindeligt papir |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| Non-ISO udskriftsmediestørrelser | Legal, Brev |
| Kuverter, størrelser | 10,C6,DL |
| Kantfri printmedie størrelse | 10x15,13x18 |
| Udskrivning af mediestørrelser uden kanter | 10x15, 13x18 |
| Medietyper til papirbakke | Almindeligt papir |
| Design | |
| Skærm diagonal | 3,81 cm (1.5") |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Farveskærm | Ja |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Input kapacitet | |
| Antal standard papirbakker | 1 |
| Standard input-kapacitet | 20 ark |
| Printteknologi | |
| Maksimal opløsning | 5760 x 1440 dpi |
| Dupleks printning | Nej |
| Antal printpatroner | 2 |
| Farve | Ja |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Præstation | |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Lydtryksniveau (udskrivning) | 45 dB |
| Batteri | |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Genopladningstid for batteri | 3 t |
| Batteritype | Indbygget |
| Batterilevetid | 100 Sider |
| Display | |
| Skærmtype | LCD |
| Indbygget display | Ja |
| Farveskærm | Ja |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 144 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 168 stk |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84433210 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Antal pr. palle (UK) | 168 stk |
| Antal pr. palle | 144 stk |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN | Nej |
| Mobil printteknologi | Epson IPrint,Google Cloud Print |
| Indbygget kortlæser | Nej |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| USB 2.0 porte, antal | 1 |
| Funktioner | |
| Farve | Ja |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Farve på produkt | Sort |
| Antal printpatroner | 2 |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Print hoved dyser | 180 nozzles black, 59 nozzles per colour |
| Duplex udskrivning | Ingen |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, Windows XP Professional x64 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista,Windows XP,Windows XP Professional x64 |
| Understøttede Mac operativsystemer | Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Kapacitet for input & output | |
| Maksimal indgangskapacitet | 20 ark |
| Samlet inputkapacitet | 20 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Lydemission | |
| Støjniveau | 45 dB |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 309 mm |
| Dybde | 159 mm |
| Højde | 61 mm |
| Vægt | 1,6 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.