Epson Expression Home XP-3205 Inkjet A4 5760 x 1440 dpi 10 sider pr. minut Wi-Fi
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson Expression Home XP-3205. Udskrivningsteknologi: Inkjet, Udskrivning: Farveudskrivning, Maksimal opløsning: 5760 x 1440 dpi, Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 5 sider pr. minut. Scanning: Farvescanning, Optisk scanningsopløsning: 1200 x 2400 dpi. Duplex-funktioner: Udskriv, Scanne. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Wi-Fi. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Scanning | |
|---|---|
| Scanning | Farvescanning |
| Scanningsteknologi | CIS |
| Optisk scanningsopløsning | 1200 x 2400 dpi |
| Printhastighed | |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 10 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 5 sider pr. minut |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 5760 x 1440 dpi |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning | Farveudskrivning |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) mono | 10 ipm |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) farve | 5 ipm |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (kopiering) | 12 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,2 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforbrug (klar) | 4,8 W |
| Strømforbrug (dvale) | 0,7 W |
| Funktioner | |
| Duplex-funktioner | Udskriv, Scanne |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Netværk | |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Emballage indhold | |
| Patron(er) inkluderet | Ja |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| Papirhåndtering | |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| ISO C-seriens størrelser (C0…C9) | C6 |
| Kapacitet for input & output | |
| Samlet inputkapacitet | 100 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 375 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 170 mm |
| Vægt | 4,3 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.