Acer Aspire Go 15,6" i7/16/512
Intel Core 7 150U
15,6" FHD 1920 x 1080
16GB DDR5
512GB M.2 NVME SSD
Intel Graphics
Windows 11 Home 64-bit
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
| Produktbeskrivelse | Acer Aspire Go 15 AG15-71P - 15.6" - Intel Core i7 - 150U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Nordisk |
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Win 11 Home |
| Processor | Intel Core (Serie 1) - 150U / 1.8 GHz, op til 5.4 GHz / 12 MB Cache |
| Hukommelse | 16 GB DDR5 |
| Lagring | 512 GB SSD - NVMe |
| Billedskærm | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz - mat, 300 nits, IPS |
| Grafik | Intel Graphics |
| Tastatur | Nordisk |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Integreret webcam | Ja |
| Netværk | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Batteri | Op til 11.5 timer |
| Farve | Rent Sølv |
| Dimensioner (B x D x H) | 36.29 cm x 23.75 cm x 1.995 cm |
| Vægt | 1.8 kg |
| Lokalisering | Region: nordiske |
| Producentgaranti | Begrænset garanti - 1 år - bring-ind | International rejsende-garanti - 1 år |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.