Gear 655102 taske og etui til laptop 39,6 cm (15.6") Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Gear by Carl Douglas er et svensk mærke med produkter designet til en elegant og moderne livsstil. Vores filosofi er, at kvalitet, mode og funktion fungerer sammen med produkter til daglig brug.
Gear by Carl Douglas blev grundlagt af og ejet af Tura Scandinavia, en familievirksomhed fra Onsala på den svenske vestkyst.
Produktegenskaber
| Vægt & størrelser | |
|---|---|
| Vægt | 216 g |
| Pakkebredde | 390 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 290 mm |
| Pakkevægt | 240 g |
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |
| Etui-type | Etui |
| Materiale | Neopren |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.