Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Hvid
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE. Switch-type: Administreret, Switch lag: L2. Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal: 8. Switch kapacitet: 8 Gbit/sek.. Netværksstandarder: IEEE 802.3at. DC indgangsspænding: 54 V. Strømstik: DC-in-stik. Strøm over Ethernet (PoE). Kan monteres på væggen
Produktegenskaber
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Antal installerede SFP moduler | 0 |
| Strømstik | DC-in-stik |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 8 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Design | |
| Stativ-montering | Ingen |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Farve på produkt | Hvid |
| Stabelbar | Ingen |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet plus (PoE+) porte, antal | 4 |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) -type understøttet | PoE+ |
| Power over Ethernet (PoE) effekt pr. port | 30 W |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (normal) | 60 W |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Strømforbrug (typisk) | 60 W |
| DC indgangsspænding | 54 V |
| Antal strømforsyninger | 1 |
| Dataoverførsel | |
| Switch kapacitet | 8 Gbit/sek. |
| Administrationsfunktioner | |
| Switch-type | Administreret |
| Switch lag | L2 |
| Netværk | |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3at |
| Præstation | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 163,7 mm |
| Dybde | 99,6 mm |
| Højde | 31,7 mm |
| Vægt | 450 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.