TP-Link TL-SG105-M2 netværksswitch Ikke administreret 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Sort
TP-Link TL-SG105-M2, Ikke administreret, 2.5G Ethernet (100/1000/2500)
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
TP-Link TL-SG105-M2. Switch-type: Ikke administreret. Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype: 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal: 5. MAC adresselabel: 16000 entries, Switch kapacitet: 25 Gbit/sek.. Netværksstandarder: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Produktegenskaber
| Netværk | |
|---|---|
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto-forhandling | Ja |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| Hurtig start guide | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal installerede SFP moduler | 0 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Antal 2,5G Ethernet-porte (kobber) | 5 |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Design | |
| Stativ-montering | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Varmeafgivelse | 41,32 BUT/t |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | DC |
| Strømforbrug (maks.) | 12,11 W |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Indgangsspænding | 12 V |
| Indgangsstrøm | 1 A |
| Dataoverførsel | |
| Pakke bufferlager | 1,5 MB |
| Opbevar-og-frem | Ja |
| Jumbo rammer | 10000 |
| MAC adresselabel | 16000 entries |
| Switch kapacitet | 25 Gbit/sek. |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Hastighed for videresendelse | 18,6 Mpps |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 240 mm |
| Pakkedybde | 315 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 870 g |
| Godkendelser | |
| Certificering | CE, FCC ,RoHS |
| Administrationsfunktioner | |
| Switch-type | Ikke administreret |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 209 mm |
| Dybde | 126 mm |
| Højde | 26 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.