Lenovo ThinkVision T24-40 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Lenovo ThinkVision T24-40. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 6 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Responstid | 6 ms |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Skærmteknologi | LCD |
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Pixeltæthed | 95 ppi |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Farveområde | 99% |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| HD-type | Fuld HD |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Standard for farveskala | Rec. 709 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt (med stativ) | 5,1 kg |
| Facet bredde (side) | 2 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2 mm |
| Facet bredde (bund) | 1,05 cm |
| Bredde (uden stativ) | 539,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 314,8 mm |
| Bredde (med stativ) | 539,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 190 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3 kg |
| Emballage indhold | |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort, USB Type-A til USB Type-B |
| Strømkabellængde | 1,8 m |
| DisplayPort kabellængde | 1,8 m |
| Hurtig start guide | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 12 kWh |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Strømforbrug (maks.) | 66 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Strømforbrug (typisk) | 12 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Ergonomisk | |
| Højdejustering | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| VESA montering | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Akse | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
| Justerbar højde (maks.) | 15,5 cm |
| Multimedie | |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Porte & Grænseflader | |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ingen |
| USB strømforsyning | Ja |
| Antal DisplayPort-udgange | 0 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| USB strømforsyning op til | 15 W |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 734 mm |
| Pakkedybde | 112 mm |
| Pakkehøjde | 422 mm |
| Pakkevægt | 7,3 kg |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
| Farvenavn | Raven Black |
| Andre funktioner | |
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 10.0, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-C) Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Low Blue Light, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Præstation | |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| AMD FreeSync | Ingen |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| Netværk | |
| Ethernet LAN | Ingen |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.