Kingston Technology Canvas Select 128 GB micSDXC Plus 100R A1 C10-kort + ADP
128 GB micSDXC Canvas Select Plus 100R A1 C10-kort + ADP
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Kingstons Canvas Select Plus microSD er kompatibelt med Android-enheder og er designet med ydeevne i klasse A1. Det tilbyder øget hastighed og kapacitet for hurtigere indlæsning af apps og optagelse af billeder og videoer i flere kapaciteter på op til 512 GB*. Med sin kraftige ydeevne, hastighed og holdbarhed er Canvas Select Plus microSD designet til pålidelighed, når det gælder optagelse af fotos i høj opløsning eller optagelse af film og redigering af videoer i fuld HD. Kingston Canvas-kort er testede til at holde i de mest barske miljøer, så du kan tage dem med overalt og stole på, at dine fotos, videoer og filer er beskyttet.
Højere hastigheder
Optimeret til brug med Android-enheder
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Hukommelsesadapter inkluderet | SD |
| Pakkebredde | 101,6 mm |
| Pakkedybde | 5,59 mm |
| Pakkehøjde | 114,3 mm |
| Pakkevægt | 12,73 g |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 114,3 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 120,7 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 94 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 368,58 g |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 25 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85235190 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Funktioner | |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødresistent, Vibrationsikker, Røntgenbestandig |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Kompatible operativsystemer | Android |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85235190 |
| Hukommelse | |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Skrivehastighed | 85 MB/s |
| Understøttede filsystemer | exFAT |
| UHS hastighedsklasse | Class 1 (U1) |
| Kapacitet | 128 GB |
| Flashkort type | MicroSDXC |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| Videohastighedsklasse | V10 |
| Strømstyring | |
| Hukommelsesspænding | 3.3 V |
| Emballage indhold | |
| Hukommelsesadapter inkluderet | SD |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 10,9 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Højde | 1,02 mm |
| Vægt | 0,23 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.