TP-Link Archer BE450 trådløs router Multi-Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Hvid
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
TP-Link Archer BE450. WAN forbindelsestype: RJ-45. Wi-Fi-bånd: Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN dataoverførselshastighed (maks): 7200 Mbit/s. Ethernet LAN-grænsefladetype: Multi-Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-datahastigheder: 1000,2500,10000 Mbit/s, Netværksstandarder: IEEE 802.1x. Sikkerhedsalgoritmer: WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3. Produkttype: Bordplade router, Produktfarve: Hvid
Produktegenskaber
| Netværk | |
|---|---|
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Multi-Gigabit Ethernet |
| Portvideresendelse | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000,2500,10000 Mbit/s |
| Port udløsning | Ja |
| VPN-server | OpenVPN, PPTP, L2TP, WireGuard |
| Antal gæstenetværk (2,4 GHz) | 1 |
| Antal gæstenetværk (5 GHz) | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Mediaserver | Ja |
| Indbygget FTP-server | Ja |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1x |
| Administrationsfunktioner | |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Webbaseret administration | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Intelligent gitterteknologi | Ja |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Sikkerhed | |
| Netværk adresse-oversættelse (NAT) | Ja |
| Firewall | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Forældrekontrol | Ja |
| DoS angrebsforebyggelse | Ja |
| Protokoller | |
| DHCP-klient | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Trådløse LAN funktioner | |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 1376 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 5765 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 7200 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenne | |
| Antennedesign | Intern |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| USB-port | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 5 |
| Design | |
| Produktfarve | Hvid |
| Produkttype | Bordplade router |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Emballage indhold | |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Strømstyring | |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 2,5 A |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Godkendelser | |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Funktioner | |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Systemkrav | |
| Understøttet browser | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ |
| WAN-forbindelse | |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
| DSL WAN | Ingen |
| Ethernet WAN | Ja |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.