Canon 521 blækpatron 1 stk Original Grå
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon 2937B001. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Udskrivning af farver: Grå, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 10 - 70% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 70% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 10 - 80% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 80% |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Grå |
| Print farver | Grå |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Canon PIXMA MP990 |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | Canon PIXMA MP990 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Grå |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sider, fodnote | A4, ISO/IEC 24711 |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Japan |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | Canon PIXMA MP990 |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Miljømæssige betingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Lagrings-temperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed (H-H) | 10 - 70% |
| Lagring, relativ fugtighedsgrænse | 10 - 80% |
| Andre funktioner | |
| Antal sider, fodnote | A4, ISO/IEC 24711 |
| Sideudbytte fodnote | A4, ISO/IEC 24711 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Blister |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.