TP-Link Archer TX20E Intern WLAN / Bluetooth 1800 Mbit/s
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
TP-Link Archer TX20E. Intern. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Værtsgrænseflade: PCI Express, Grænseflade: WLAN / Bluetooth. Maksimal dataoverførselshastighed: 1800 Mbit/s, Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi-bånd: Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz). Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Netværk | |
|---|---|
| Maksimal dataoverførselshastighed | 1800 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Modulation | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, 1024-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Wi-Fi | Ja |
| Understøttede WLAN-dataoverførselshastigheder | 11,54,300,574,867,1200 Mbit/s |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Porte & Grænseflader | |
| Grænseflade | WLAN / Bluetooth |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Værtsgrænseflade | PCI Express |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 201,5 mm |
| Pakkedybde | 152,5 mm |
| Pakkehøjde | 41,5 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Komponent til | PC/server |
| Sendeeffekt (FCC) | 27 dBm |
| Sendeeffekt (CE) | 23 dBm |
| Driftsmodus | Infrastruktur-tilstand |
| Antenne | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Intern | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Emballage indhold | |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Ressource CD | Ja |
| Bluetooth header kabel | Ja |
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 x64 |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 120,8 mm |
| Dybde | 78,5 mm |
| Højde | 20,9 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.