Corsair 3500X ARGB Midi Tower Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair 3500X ARGB. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Øverste ventilatorer installeret: 3x 120 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5", SSD-formfaktor: 2.5". Bredde: 240 mm, Dybde: 460 mm, Højde: 506 mm
Produktegenskaber
| Lagring | |
|---|---|
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| SSD-formfaktor | 2.5" |
| Design | |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Antal eksterne 5.25" båse | 0 |
| Antal 5.25" bays | 0 |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Siderude | Ja |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Belysning placering | Kabinet faner |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Maksimal PSU længde | 18 cm |
| Antal indvendige 3.5" båse | 2 |
| Type | PC |
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Materiale | Stål, Hærdet glas |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 17 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 41 cm |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | EATX |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 0 |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
| Nedkøling | |
| Øverste ventilatorer installeret | 3x 120 mm |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Frontkøler installeret | Ingen |
| Bagerste køler installeret | Ingen |
| Øverste køler installeret | Ingen |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 240 mm |
| Dybde | 460 mm |
| Højde | 506 mm |
| Vægt | 10,5 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.