Jabra PanaCast 50 system til videokonference 13 MP Ethernet LAN System til gruppevideokonference
PanaCast 50
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Den første videobar, som kombinerer Jabras brancheførende lydteknologi med vores unikke 180° synsfelt og banebrydende Room Usage Insights, så du får en helt ny samarbejdsorienteret og inkluderende mødeoplevelse.
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| Kabler inkluderet | USB |
| Monteringssæt til væggen | Ja |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Præstation | |
| Produkttype | System til gruppevideokonference |
| Produktfarve | Sort |
| Bluetooth | Ja |
| Lyd | |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Frekvensområde | 80 - 20000 Hz |
| Antal højttalere | 4 |
| Computersystem | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Understøttede programmer | Jabra Sound+, Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Video | |
| Maksimum billedhastighed | 30 fps |
| Megapixel | 13 MP |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Digital zoom | 6x |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 1080 |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 8 |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -37 dB |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 685 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 167 mm |
| Kamera | |
| Megapixel | 13 MP |
| Horisontalt synsfelt | 180° |
| Digital zoom | 6x |
| Vertikalt synsfelt | 54° |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 685 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 167 mm |
| Bredde | 650 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 80 mm |
| Vægt | 2,2 kg |
| Tekniske detaljer | |
| Produktfarve | Sort |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Bluetooth | Ja |
| Produkttype | System til gruppevideokonference |
| Netværk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| USB-stik type | USB Type-A, USB Type-C |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.