Creative Labs T100 Fuld interval Sort Kabel & trådløs 20 W
Creative Labs T100, Fuld interval, 2.0 kanaler, Kabel & trådløs, 20 W, 50 - 20000 Hz, Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Creative Labs T100. Anbefalet brug: Universel. Højttaler, type: Fuld interval, Lyd-output kanaler: 2.0 kanaler, Antal drivere: 2. Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs. Udgangseffekt (RMS): 20 W, Frekvensområde: 50 - 20000 Hz, Sensitivitet: 72 dB. Fjernbetjent, Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| AUX-indgang | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| USB-stik type | USB Type-A |
| Præstation | |
| Anbefalet brug | Universel |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Plug and play | Ja |
| Fjernbetjent | Ja |
| Emballage indhold | |
| Håndholdt fjernbetjening | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Lyd | |
| Udgangseffekt (RMS) | 20 W |
| Frekvensområde | 50 - 20000 Hz |
| Sensitivitet | 72 dB |
| Højttalere | |
| Lyd-output kanaler | 2.0 kanaler |
| Højttaler, placering | Bordplade/bogreol |
| Antal drivere | 2 |
| Højttaler, type | Fuld interval |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85182200 |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | DC |
| Forstærker | |
| Forstærker | Indbygget |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 93 mm |
| Dybde | 130 mm |
| Højde | 208 mm |
| Vægt | 1 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.