Logitech Zone Learn
Logitech Zone Learn, Ledningsført, Uddannelse, 192 g, Headset, Blå, Orange
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech Zone Learn. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Anbefalet brug: Uddannelse. Vægt: 192 g. Produktfarve: Blå, Orange
Produktegenskaber
| Tekniske detaljer | |
|---|---|
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 20% |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 82 mm |
| Højde | 165 mm |
| Vægt | 192 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 185 mm |
| Pakkehøjde | 162 mm |
| Pakkevægt | 242 g |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Folde mikrofon | Ja |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling | Circumaural |
| Driverenhed | 3,2 cm |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Antal | 1 |
| Andre funktioner | |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Emballageindhold | Genanvendelig undervisningsemballage designet til hurtig udpakning og hurtig scanning af produkter uden at skulle fjerne hver vare Scanningsbart serienummer og supportlink på produktet |
| Præstation | |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Uddannelse |
| Produktfarve | Blå, Orange |
| Headset type | Binaural |
| Udviklet til børn | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.