Epson Globe 267 globus enkeltpakke farveblæk
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Print farver | Blå, Magenta, Gul |
| Antal | 1 |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Godkendelse | CE |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - WorkForce WF-100W |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Certificering | CE |
| Printfarver | Blå, Magenta, Gul |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk volumen | 6,7 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 200 Sider |
| OEM-kode | C13T26704010 |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Volumen for farve blæk | 6,7 ml |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | - WorkForce WF-100W |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| OEM kode | C13T26704010 |
| Sidekapacitet for farve blæk | 200 Sider |
| Logistik data | |
| Minimum ordremængde | 5 stk |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallehøjde (UK) | 160 cm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Produkter pr. palle | 1500 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 5 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 12 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 26 cm |
| Antal pr. hovedkasse (udvendig) | 5 stk |
| Antal pr. lag | 150 stk |
| Produkter pr. palle (UK) | 1500 stk |
| Palle bredde | 80 cm |
| Palle længde | 120 cm |
| Palle højde | 160 cm |
| Produkter pr. pallelag | 150 stk |
| Ydre emballage, højde | 14,6 cm |
| Mindste ordremængde | 5 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 150 stk |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 160 cm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Antal pr. palle (UK) | 1500 stk |
| Antal pr. palle | 1500 stk |
| Antal pr. pallelag (UK) | 150 stk |
| Miljømæssige betingelser | |
| Lagrings-temperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 51 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakketype | Blister |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 51 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Pakke bredde | 145 mm |
| Pakke dybde | 51 mm |
| Pakke højde | 120 mm |
| Andre funktioner | |
| Certificering | CE |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.