Epson 405XL DURABrite Ultra blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort, Blå, Magenta, Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Nemt identificerbart Kuffert-billede
Praktisk, 4-farve multipakke
Kompatibel med WorkForce: WF-3820, WF-3825, WF-4820, WF-4825, WF-4830, WF-7830, WF-7835, WF-7840
Omkostningseffektivt blæk
Separate blækpatroner er 50 % mere effektive end konkurrerende 3-farve patroner
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Sort blæk volumen | 18,9 ml |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | WorkForce Pro WF-3820DWF WorkForce Pro WF-3825DWF WorkForce Pro WF-4820DWF WorkForce Pro WF-4825DWF WorkForce Pro WF-4830DTWF WorkForce WF-7830DTWF WorkForce WF-7835DTWF WorkForce WF-7840DTWF |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk volumen | 14,7 ml |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | WorkForce Pro WF-3820DWF WorkForce Pro WF-3825DWF WorkForce Pro WF-4820DWF WorkForce Pro WF-4825DWF WorkForce Pro WF-4830DTWF WorkForce WF-7830DTWF WorkForce WF-7835DTWF WorkForce WF-7840DTWF |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946690766 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 52 mm |
| Pakkedybde | 162 mm |
| Pakkehøjde | 142 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 7 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946690766 |
| Mindste ordremængde | 7 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 52 mm |
| Pakkedybde | 162 mm |
| Pakkehøjde | 142 mm |
| Pakkevægt | 200 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.