Epson 102 Original
Epson 102, Original, Blå, Epson, - EcoTank ET-4750 - EcoTank ET-3750 - EcoTank ET-3700 - EcoTank ET-2750 - EcoTank ET-2700, 70 ml, Inkjet print
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson 102. Type: Original, Udskrivning af farver: Blå, Mærke kompatibilitet: Epson. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 58 mm, Pakkedybde: 175 mm. Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): 4,66 kg, Hovedkassens længde (udvendigt): 480 mm, Hovedkassens bredde (udvendigt): 310 mm
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 58 mm |
| Pakkedybde | 175 mm |
| Pakkehøjde | 58 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 133 g |
| Funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Blå |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - EcoTank ET-4750 - EcoTank ET-3750 - EcoTank ET-3700 - EcoTank ET-2750 - EcoTank ET-2700 |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Printfarver | Blå |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk volumen | 70 ml |
| OEM-kode | C13T03R240 |
| Multipakke | Nej |
| Volumen for farve blæk | 70 ml |
| Emballagetype | Kasse |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Kompabilitet | - EcoTank ET-4750 - EcoTank ET-3750 - EcoTank ET-3700 - EcoTank ET-2750 - EcoTank ET-2700 |
| OEM kode | C13T03R240 |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Kasse |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946643557 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 310 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 480 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 150 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,66 kg |
| Produkter pr. palle | 1350 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 30 stk |
| Hovedkasse (ekstern), bredde | 31 cm |
| Hovedemballage (ekstern) længde | 48 cm |
| Antal pr. hovedkasse (udvendig) | 30 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946643557 |
| Produkter pr. palle (UK) | 1890 stk |
| Ydre emballage, højde | 15 cm |
| Master kartonvægt | 4,66 kg |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Antal pr. palle (UK) | 1890 stk |
| Antal pr. palle | 1350 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 58 mm |
| Pakkedybde | 175 mm |
| Pakkehøjde | 58 mm |
| Pakkevægt | 133 g |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Pakke bredde | 58 mm |
| Pakke dybde | 175 mm |
| Pakke højde | 58 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.