Canon CL-576XL blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Magenta, Gul, Blå
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon CL-576XL. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 300 Sider, Farve blæk volumen: 12,6 ml, Udskrivning af farver: Magenta, Gul, Blå, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Magenta, Gul, Blå |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Canon |
| Kapabilitet | PIXMA TS3550i, PIXMA TS3551i, PIXMA TR4750i, PIXMA TR4751i |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk volumen | 12,6 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 300 Sider |
| Oprindelsesland | Japan |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 103 mm |
| Pakkedybde | 86 mm |
| Pakkehøjde | 56 mm |
| Pakkevægt | 80 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.