TP-Link RE305 netværk forlænger Netværksgentager Hvid 10, 100 Mbit/s
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
TP-Link RE305. Type: Netværksgentager, Dataoverførselshastighed: 867 Mbit/s, Ethernet LAN-datahastigheder: 10,100 Mbit/s. Antenne type: Intern, Sendeeffekt (CE): 17 dBm. Kabelteknologi: 10/100Base-T(X), Netværksstandarder: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Wi-Fi-standarder: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac). Produktfarve: Hvid, Antal pr. pakke: 1 stk, Oprindelsesland: Kina. Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 60 Hz, Strømforbrug (maks.): 7,3 W
Produktegenskaber
| Driftsbetingelser | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Design | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certificering | CE, FCC |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Præstation | |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows XP |
| Type | Netværksgentager |
| Dataoverførselshastighed | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (maks.) | 7,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 60 Hz |
| Strømstiktype | Type I |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 300 g |
| Netværk | |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Wi-Fi-datahastighed (maks.) | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ja |
| Kabelteknologi | 10/100Base-T(X) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Antenne | |
| Sendeeffekt (CE) | 17 dBm |
| Antenner, antal | 2 |
| Antenne type | Intern |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Emballage indhold | |
| Hurtig start guide | Ja |
| Godkendelser | |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 78 mm |
| Højde | 77 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.