Epson EcoTank ET-2870 Inkjet A4 5760 x 1440 dpi 33 sider pr. minut Wi-Fi
Epson EcoTank ET-2870, Inkjet, Farveudskrivning, 5760 x 1440 dpi, A4, Direkte udskrivning, Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Epson EcoTank ET-2870. Udskrivningsteknologi: Inkjet, Udskrivning: Farveudskrivning, Maksimal opløsning: 5760 x 1440 dpi, Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 15 sider pr. minut. Kopiering: Farvekopiering. Scanning: Farvescanning, Optisk scanningsopløsning: 1200 x 2400 dpi. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Wi-Fi. Direkte udskrivning. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Scanning | |
|---|---|
| Scanning | Farvescanning |
| Scanner type | Flatbed skanner |
| Scanningsteknologi | CIS |
| Maksimal scanningsopløsning | 1200 x 2400 dpi |
| Understøttede billedformater | BMP, JPEG, PICT, PNG, TIFF |
| Understøttede dokumentformater | |
| Duplex scanning | Ingen |
| Optisk scanningsopløsning | 1200 x 2400 dpi |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Medfølgende software | Apple AirPrint, Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver) |
| Inkluderet patronkapacitet (sort) | 3600 Sider |
| Inkluderet patronkapacitet (CMY) | 6500 Sider |
| Brugervejledning | Ja |
| Patron(er) inkluderet | Ja |
| Printhastighed | |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 33 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 15 sider pr. minut |
| Duplex udskrivning | Ingen |
| Maksimal opløsning | 5760 x 1440 dpi |
| Tid til første side (sort, normal) | 10 sek./side |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning | Farveudskrivning |
| Duplex udskrivningstilstand | Vejledning |
| Tid til første side (farve, normal) | 16 sek./side |
| Udskriftshastighed (ISO/IEC 24734) sort | 10 sider pr. minut |
| Udskriftshastighed (ISO/IEC 24734) farve | 5 sider pr. minut |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (kopiering) | 12 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energy Star-typisk elektricitetsforbrug (TEC) | 0,15 kWh/uge |
| Strømforbrug (klar) | 4,5 W |
| Strømforbrug (dvale) | 0,7 W |
| Netværk | |
| Mobile udskrivningsteknologier | Apple AirPrint, Epson Connect |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Papirhåndtering | |
| Kuverter størrelser | B5, B6, C6, DL |
| Fotopapir størrelser | 9x13,10x15,13x20 |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5, B6 |
| Maksimal printstørrelse | 210 x 297 mm |
| ISO C-seriens størrelser (C0…C9) | C6 |
| Udskrivning af mediestørrelser uden kanter | 10x15 |
| Medievægt på papirbakke | 64 - 300 g/m² |
| Design | |
| Skærm diagonal | 3,71 cm (1.46") |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort |
| Farveskærm | Ja |
| Kontroltype | Berøring |
| Funktioner | |
| Duplex-funktioner | Ikke understøttet |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal printpatroner | 4 |
| Andre funktioner | |
| Garantiperiode | 1 År |
| Kopiering | |
| Kopiering | Farvekopiering |
| Duplekskopiering | Ingen |
| Porte & Grænseflader | |
| Direkte udskrivning | Ja |
| USB-port | Ja |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP Professional |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede operativsystemer til servere | Windows Server 2003 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode | 1 År |
| Fax | |
| Fax | Ingen |
| Kapacitet for input & output | |
| Samlet inputkapacitet | 100 ark |
| Samlet outputkapacitet | 30 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 375 mm |
| Dybde | 347 mm |
| Højde | 179 mm |
| Vægt | 4,1 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.