Canon PIXMA TS705a blækprinter Farve 4800 x 1200 dpi A4 Wi-Fi
Canon PIXMA TS705a, Farve, 5, 4800 x 1200 dpi, A4, 15 sider pr. minut, Duplex udskrivning
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon PIXMA TS705a. Farve, Antal printpatroner: 5. Maksimal opløsning: 4800 x 1200 dpi. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): 15 sider pr. minut. Duplex udskrivning. Skærm: LCD. Wi-Fi. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Printhastighed | |
|---|---|
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 15 sider pr. minut |
| Udskrivning uden kant | Ja |
| Maksimal opløsning | 4800 x 1200 dpi |
| Tid til første side (sort, normal) | 8 sek./side |
| Tid til første side (farve, normal) | 10 sek./side |
| Udskrivningshastighed (farve, kladdekvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 10 sider pr. minut |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energy Star-typisk elektricitetsforbrug (TEC) | 0,2 kWh/uge |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Netværk | |
| Mobile udskrivningsteknologier | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Papirhåndtering | |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Brev |
| Kuverter størrelser | 10, DL |
| Fotopapir størrelser | 10x15,13x18,13x13,20x25 |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| Medietyper til papirbakke | Fotopapir, Almindeligt papir |
| Funktioner | |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Farve | Ja |
| Antal printpatroner | 5 |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Emballeringsdata | |
| Patron(er) inkluderet | Ja |
| Inkluderet patronkapacitet (sort) | 1 Sider |
| Inkluderet patronkapacitet (CMY) | 4 Sider |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Understøttede operativsystemer til servere | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iOS |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| PictBridge | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84433210 |
| Kapacitet for input & output | |
| Samlet inputkapacitet | 250 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 372 mm |
| Dybde | 365 mm |
| Højde | 158 mm |
| Vægt | 5,4 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.