Canon PIXMA TS4150i Inkjet A4 1200 x 1200 dpi Wi-Fi
Canon PIXMA TS4150i, Inkjet, Farveudskrivning, 1200 x 1200 dpi, A4, Direkte udskrivning, Hvid
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon PIXMA TS4150i. Udskrivningsteknologi: Inkjet, Udskrivning: Farveudskrivning, Maksimal opløsning: 1200 x 1200 dpi. Kopiering: Farvekopiering. Scanning: Farvescanning, Optisk scanningsopløsning: 1200 x 2400 dpi. Duplex-funktioner: Udskriv. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Wi-Fi. Direkte udskrivning. Produktfarve: Hvid
Produktegenskaber
| Scanning | |
|---|---|
| Scanning | Farvescanning |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Maksimalt scanningsområde | 216 x 297 mm |
| Optisk scanningsopløsning | 1200 x 2400 dpi |
| Output farvedybde | 8 Bit |
| Output gråtoneskala dybde | 8 Bit |
| Kapacitet for input & output | |
| Automatisk dokumentføder (ADF) | Ja |
| Automatisk dokumentføder (ADF) indgangskapacitet | 35 ark |
| Samlet inputkapacitet | 100 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Brugervejledning | Ja |
| Patron(er) inkluderet | Ja |
| Printhastighed | |
| Udskrivning uden kant | Ja |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Tid til første side (sort, normal) | 7,5 sek./side |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning | Farveudskrivning |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Tid til første side (farve, normal) | 9,5 sek./side |
| Udskriftshastighed (ISO/IEC 24734) sort | 14 sider pr. minut |
| Udskriftshastighed (ISO/IEC 24734) farve | 9 sider pr. minut |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (kopiering) | 15 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,1 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Netværk | |
| Mobile udskrivningsteknologier | Apple AirPrint, Canon iEasy-PhotoPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-AES, WPA-PSK, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Papirhåndtering | |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Brev |
| Kuverter størrelser | 10, DL |
| Fotopapir størrelser (efter britisk standard) | 4x6,5x7,7x10,8x10 |
| Brugerdefineret mediebredde | 89 - 215,9 mm |
| Brugerdefineret medielængde | 127 - 297 mm |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| Udskrivning af mediestørrelser uden kanter | 10x15, 13x18, 13x13, 20x25, A4, B5 |
| Medietyper til papirbakke | Kuverter, Papir i høj opløsning, Fotopapir, Almindeligt papir |
| Funktioner | |
| Duplex-funktioner | Udskriv |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal printpatroner | 2 |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Hvid |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 239 mm |
| Pakkedybde | 498 mm |
| Pakkehøjde | 446 mm |
| Pakkevægt | 7,6 kg |
| Kopiering | |
| Kopiering | Farvekopiering |
| Maksimalt antal kopier | 99 Kopier |
| Porte & Grænseflader | |
| Direkte udskrivning | Ja |
| USB-port | Ja |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS 12.4, Mac OS 13.1, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Understøttede operativsystemer til servere | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, ChromeOS, iOS, iPadOS |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8443310000 |
| Fax | |
| Fax | Ingen |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 374 mm |
| Dybde | 355 mm |
| Højde | 168 mm |
| Vægt | 5,2 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.