Canon MAXIFY BX110 blækprinter Farve 4800 x 1200 dpi A4 Wi-Fi
Canon MAXIFY BX110, Farve, 4800 x 1200 dpi, 2, A4, Duplex udskrivning, OLED
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Canon MAXIFY BX110. Farve, Antal printpatroner: 2. Maksimal opløsning: 4800 x 1200 dpi. Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: A4. Duplex udskrivning. Skærm: OLED. Wi-Fi. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Printhastighed | |
|---|---|
| Udskrivning uden kant | Ja |
| Maksimal opløsning | 4800 x 1200 dpi |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (slukket) | 0,15 W |
| Strømforbrug (standby) | 1,1 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (udskrivning) | 8 W |
| Energy Star-typisk elektricitetsforbrug (TEC) | 0,24 kWh/uge |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Papirhåndtering | |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Legal, Brev |
| Kuverter størrelser | Com-10, DL |
| Fotopapir størrelser (efter britisk standard) | 4x6,5x7,7x10,8x10 |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| Medietyper til papirbakke | Kuverter, Fotopapir, Almindeligt papir |
| Medievægt på papirbakke | 64 - 275 g/m² |
| Design | |
| Skærm diagonal | 3,66 cm (1.44") |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort |
| Farveskærm | Ingen |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | OLED |
| Funktioner | |
| Duplex udskrivningstilstand | Vejledning |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Foto sort, Gul |
| Farve | Ja |
| Antal printpatroner | 2 |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Netværk | |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA2-AES, WPA2-EAP, WPA2-PSK, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Emballeringsdata | |
| Patron(er) inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Understøttede operativsystemer til servere | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, ChromeOS, iOS, iPadOS |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| Kapacitet for input & output | |
| Samlet inputkapacitet | 50 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Maksimalt antal inputbakker | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 322 mm |
| Dybde | 210 mm |
| Højde | 66 mm |
| Vægt | 2,3 kg |
| Præstation | |
| Lydtryksniveau (udskrivning) | 40,5 dB |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.