Deltaco Single Desk mount, tilt, swivel, rotate, 13-32" 9 kg
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Tekniske detaljer | |
|---|---|
| Oprindelsesland | Kina |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Nem at installere | Ja |
| Antal arme | 1 |
| Skrivebord tykkelse (min) | 1 cm |
| Skrivebord tykkelse (maks.) | 8,5 cm |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Forlængelsesarm (max.) | 37,6 cm |
| Garantiperiode | 5 År |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 116 mm |
| Dybde (min.) | 48,4 cm |
| Dybde (maks.) | 48,4 cm |
| Højde | 561 mm |
| Vægt | 2,9 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 430 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 2,9 kg |
| Ergonomisk | |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -45 - 45° |
| Drejelig | Ja |
| Drejelig vinkel | 180° |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Rotation | Ja |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Hjul | Ingen |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Montering | |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 9 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Maksimal vægtkapacitet | 9 kg |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33 cm (13") |
| Velegnet til computerskærm | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 430 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 130 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 310 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 17,9 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8302500000 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.