Deltaco 3-vejs vægbeslag med fuld bevægelse, 13-27" op til 20 kg, tilt, dreje, rotere, VESA, sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
En god gennemtænkt konstruktion muliggør nem installation. Med funktioner som en justerbar
svingarm og et tiltbart VESA-beslag, der sikrer en perfekt synsvinkel og indbygget kabelorganisator til at organisere kabler.
Produktegenskaber
| Montering | |
|---|---|
| Monteringstype | Væg |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 68,6 cm (27") |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33 cm (13") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk | |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 5 - -12° |
| Vipbar | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.