Logitech Studio Series Musemåtte Grafit
musemåtte – Studio-serien
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 5,5 mm |
| Pakkedybde | 239 mm |
| Pakkehøjde | 221 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Tekniske detaljer | |
| Genanvendt materiale | Genanvendt polyester |
| Procentdel af genanvendt materiale | 13% |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt polyester |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 13% |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Made with recycled materials | Ja |
| Recycled materials used for making | Genanvendt polyester |
| Total amount of recycled materials used for making | 13% |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 259 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 295 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 255 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,12 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Præstation | |
| Produktfarve | Grafit |
| Syede kanter | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Nylon, Polyester, Gummi |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Skridsikker bund | Ja |
| Gaming musemåtte | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Emballageindhold | Musemåtte Brugervejledning |
| Hurtig start guide | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Tykkelse | 2 mm |
| Bredde | 230 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Vægt | 73 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.