Deltaco GAM-005 musemåtte Gaming musemåtte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
GAM-005 fra DELTACO GAMING er en mere standard version af en gaming musemåtte. Musemåtten er fremstillet i neopren, hvilket er ideelt til en musemåtte, da materialet passer til alle typer sensorer, der anvendes i gaming mus. Skulle uheldet være ude, og du kommer til at spilde noget på musemåtten, skal du bare vaske det i koldt vand, lade det tørre også er du klar til at game igen.
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Præstation | |
| Produktfarve | Sort |
| Vaskbar | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Neopren, Gummi |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Gaming musemåtte | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Vægt & størrelser | |
| Tykkelse | 2 mm |
| Bredde | 320 mm |
| Dybde | 270 mm |
| Vægt | 76 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.