Corsair K100 AIR tastatur Spil USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Nordisk Sort
Corsair K100 AIR, Kabel & trådløs, USB + RF Wireless + Bluetooth, Mekanisk, QWERTY, RGB LED, Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair K100 AIR. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %), Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs, Enhedsgrænseflade: USB + RF Wireless + Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Mekanisk, Tastaturopsætning: QWERTY, Antal taster på tastatur: 109. Type af baggrundslys: RGB LED. USB stik, Anbefalet brug: Spil. Produktfarve: Sort
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Win lock | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Tastatur | |
| Rul rundt | N-taste overgange |
| Antal taster på tastatur | 109 |
| Windows taster | Ja |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| USB stik | Ja |
| Enhedsgrænseflade | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Genvejstaster | Ja |
| Indbygget hukommelseskapacitet | 8192 KB |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Tastatur nøglekontakt teknologi | CHERRY MX Ultra |
| Multimedietaster | Ja |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Andre funktioner | |
| Garantiperiode | 2 År |
| Strømstyring | |
| Batterilevetid (maks.) | 200 t |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Strømkilde type | Batteri, USB |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 437 x 156 x 17 mm |
| Tastatur vægt | 780 g |
| Emballeringsdata | |
| Garantiperiode | 2 År |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.